na cestách
s evanjeliom

Kde sme


Pozvánka: Duchovná obnova 13.-16.apríla
Utorok, 7. marec 2017

Pozývame ťa na Veľkonočné trojdnie! Prežiť najväčšie sviatky v kresťanskom liturgickom roku spolu s nami na duchovnej obnove a tak vstúpiť do ich hĺbky. Nechaj sa dotknúť Pánovou milosťou a zaži stretnutie so zmŕtvychvstalým Kristom v spoločenstve mladých ľudí z celého Slovenska.
Možno to bude pre teba nová skúsenosť, byť na sviatky mimo domu, ale On "tvorí všetko nové". Tak znie téma a také sú aj naše očakávania, aby Pán premenil naše srdcia.
Obnovu organizujú: Sestry Panny Márie útechy a Misionári verbisti, v dňoch 13.- 16. apríla 2017. Obnova je určená pre mladých vo veku od 18 do 35 rokov.
Ubytovanie a strava: Misijný dom Matky Božej v Nitre na Kalvárii. So sebou si prines Sväté písmo. 
Cena: doborvoľný príspevok (20 eur)
Svoju účasť môžeš nahlásiť na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povoľte JavaScript vo Vašom prehliadači. alebo na adrese sestier: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povoľte JavaScript vo Vašom prehliadači. (registrácia: do 7.apríla 2017)
Boh s tebou
Tešíme sa na teba

 Kníhkupectvo VerbumMisijný omšový spolokNová kniha kázní pátra Milana BubákaZaložené na CMS Joomla! Optimalizované pre Firefox 3.5 a testované pre InternetExplorer 8.
Na začiatok