MISIJNÉ JARMOKY

MISIJNÉ JARMOKY

Počas Adventu pripravujú misionári verbisti v spolupráci s laickými spoločenstvami na viacerých miestach Slovenska misijné jarmoky. Je to jedinečná príležitosť pomáhať tým, ktorí potrebujú našu pomoc.

Aj počas tohtoročného Adventu sme sa rozhodli pomôcť slovenskému misionárovi v Rusku, P. Michalovi Marhefkovi. Príďte aj vy, ak vám to čas umožní do Nitry na Kalváriu v druhú adventnú nedeľu a priložte ruku k dielu.

Rovnako Misionári verbisti a spoločenstvo veriacich pri Kostole sv. Arnolda Janssena na Krupinskej č. 2 v Bratislave-Petržalke Vás srdečne pozývajú 17. decembra 2017 na 15. ročník Misijného jarmoku. Je to jedinečná príležitosť ako podporiť misie a súčasne zažiť príjemnú rodinnú atmosféru. Už tradične sa bude konať na 3. adventnú nedeľu doobeda v areáli Misijného domu A. Janssena v Petržalke. Opäť sa môžete tešiť na veľký výber originálnych vianočných darčekov, antikvariát kníh, sladké dobroty a okrem domácej kuchyne aj indické, vietnamské špeciality, či mexický punč, pripravené našimi misionármi. Srdečne ste všetci vítaní. Príďte a uvidíte!