Pozvánka: DIAKONSKÉ SVÄTENIE frt. LUKÁŠA HANÚSKA SVD

V sobotu 22. októbra 2022 o 10.00 hod. bude náš spolubrat frt. Lukáš Hanúsek SVD vysvätený za diakona. Slávnosť sa uskutoční v Kostole sv. Arnolda Janssena v Petržalke. Svätiteľom bude mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup. Všetkých Vás na túto udalosť srdečne pozívame. Pozvanie zahŕňa aj malé občerstvenie a možnosť socializácie po skončení svätej omše, ktoré sa uskutoční v areáli Misijného domu, ktorého vyššie spomenutý kostol je súčasťou.

Lukáš je študentom 3. ročníka magisterského stupňa na Teologickej fakulte Trnavskej univerzity v Bratislave. Je obvyklé, že práve v poslednom ročníku teológie prijímajú študenti  – verbisti diakonské svätenie a po ukončení štúdia svätenie kňazské. Popritom sa vybavujú víza a všetko potrebné pre vycestovanie misionára na miesto jeho misijného určenia. Sprevádzajme nášho spolubrata v týchto dôležitých momentoch života svojou modlitbou.

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom. (Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)

Copyright © 2017 Spoločnosť Božieho Slova.
Všetky práva vyhradené.
Prihlásenie