Aktuality

JESUS CHRIST SUPERSTAR

Podcast:

Muzikál Jesus Christ Superstar sa v UPeCe pripravoval niekoľko mesiacov, pričom posledný týždeň pred premiérou bol mimoriadne intenzívny. Skúšky, technické prípravy aj dolaďovanie detailov naplnili priestory natoľko, že sa dalo povedať, že celým UPeCe na chvíľu žil práve tento projekt. Na príprave sa podieľalo množstvo dobrovoľníkov z rôznych oblastí od hercov a spevákov cez hudobníkov až po technický tím. Práve táto rozmanitosť a spoločné nadšenie vytvorili jedinečnú atmosféru spolupráce.

Inscenácia priniesla známy príbeh o živote Ježiša Krista spracovaný netradične z pohľadu apoštola Judáša Iškariotského. Tento uhol pohľadu dodal dielu novú hĺbku a umožnil divákom zamyslieť sa nad známymi udalosťami iným spôsobom.

Predstavenia 18. a 19. apríla sa stretli s veľkým záujmom a boli vypredané. Diváci ocenili nielen umelecký výkon, ale aj nasadenie všetkých účinkujúcich. Bolo zrejmé, že herci, speváci aj celý realizačný tím vložili do projektu maximum svojich síl a talentu.

Na záver nechýbala ani vďačnosť. Organizátori i účinkujúci vyjadrili radosť z toho, že sa celé dielo podarilo zrealizovať, a pripísali jeho priebeh aj Božiemu požehnaniu. Už teraz sa tešíme na reprízy predstavenia, ktoré budú 2. mája, 3. mája, 13. júna a 14. júna, vždy o 18:00.

Text: Webový Tím UPeCe BA Foto: Archiv UPeCe BA Publikované dňa: 23. apríla 2026

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu