Aktuality

Duchovné cvičenia: „O TOM, ČO JE KRÁSNE A DOBRÉ“

Duchovné cvičenia: „O TOM, ČO JE KRÁSNE A DOBRÉ“

Známy britský hudobník, už nežijúci člen rokenrolovej skupiny The Beatles založenej v roku 1960 v Liverpoole, John Lennon, spomínal pri jednej príležitosti, že keď mal päť rokov, jeho mamička Júlia mu povedala, že kľúčom života je šťastie. Raz sa ho v škole učiteľka spýtala, čím chce byť až vyrastie a bude dospelý. Malý John bez zaváhania odpovedal: šťastný. Učiteľka sa len tak ľahko pousmiala a povedala mu, že asi nerozumel jej otázke. Na to John jej, znovu bez zaváhania, povedal, že ona nerozumie životu.

Šťastie je niečo po čom túži každý človek. Ako ho dosiahnuť? To pravé šťastie môžeme dosiahnuť, keď svoj život naplníme tým, čo pochádza od Pána Boha, čo je krásne a dobré: láskou, pravdou, pokojom, radosťou. A o tomto budú Duchovné cvičenia, na ktoré Vás pozývame do Misijného domu na Kalvárii v Nitre od 22. do 25. júla 2021. Spolu s Vami ich bude prežívať aj P. Waldemar Grieger SVD, ktorý Vás prevedie touto témou.

Prihlasovanie: 
http://program.verbisti.sk

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu Dar na misie