Aktuality

Generálne vedenie Spoločnosti Božieho Slova kompletné

Generálne vedenie Spoločnosti Božieho Slova kompletné

Na dnešnej dopoludňajšej schôdzi boli zvolení dvaja noví členovia generálneho vedenia Eryk Jan Koppa z Poľska a Ribeiro Anselmo Ricardo z Brazílie. Xavier Thirukudumbam z Indie sa stal admonitorom v novej generálnej rade.

Mazola Mido Guy je zástupcom rehoľných bratov misionárov Verbistov. Úlohu generálneho radcu zastával v uplynulom funkčnom období a jeho znovuzvolením bude pokračovať kontinuita nastúpenej cesty promovania bratských povolaní v reholi Verbistov. Je zástupcom afrického kontinentu.

Festin Jude Raymund je zástupcom ázijského kontinentu. Pochádza z Filipín a doteraz zastával službu provinciála stredofilipínskej provincie.

Eryk Jan Koppa pochádza z Poľska a je aktuálnym provinciálom poľskej Provincie. Ribeiro Anselmo Ricardo je brazílčan, ktorý bol síce v prípravnom tíme na kupitule, alemsa jej nezúčastňuje. Xavier Thirukudumbam je od roku 2014  provinciálom stredoincikej provincie a zároveň profesorom filozofie.

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu Dar na misie