Aktuality

NOVÉNA K NEPOŠKVRNENÉMU POČATIU – 2. deň

NOVÉNA K NEPOŠKVRNENÉMU POČATIU – 2. deň

„Veď v ňom si nás ešte pred stvorením sveta vyvolil, aby sme boli pred jeho tvárou svätí a nepoškvrnení v láske.“ (Ef 1,4)

.

Mária Bohu odpovedá len „Áno“; jej dennodenné „Áno“ je cestou, aby si Boh mohol v nej urobiť svoj príbytok a mohol prísť skrze ňu na svet. Hriech na ňu nemá dosah. My ju prijímame ako svoju matku a prosíme ju, aby nám pomáhala taktiež odpovedať Bohu vždy „Áno“.Dovoľme Bohu, aby nás opäť obmyl milosťou svojich sviatostí a zmierením, vďaka čomu sa môžeme znovuzrodiť pre večný život.Dary od Boha sú väčšie a vzácnejšie ako hriech.To môžeme vidieť aj v živote Márie, dívajme sa na to i cez život Bernadety, ktorá sa nechala pozvať Máriou k viere a dôvere, že sme milovaní, znovuzrodení a všetci deti nášho Nebeského Otca.

Zdravas’, Mária, milosti plná, Pán s tebou, požehnaná si medzi ženami a požehnaný je plod života tvojho, Ježiš. Svätá Mária, Matka Božia, pros za nás hriešnych teraz i v hodinu smrti našej. Amen.

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu Dar na misie