Aktuality

OSOBNÉ ZASVÄTENIE SA PREBLAHOSLAVENEJ BOHORODIČKE PANNE MÁRII

OSOBNÉ ZASVÄTENIE SA PREBLAHOSLAVENEJ BOHORODIČKE PANNE MÁRII

Prinášame Vám modlitbu pre osobné zasvätení sa Panne Márii.

Ó, preblahoslavená Mária, Panenská Matka Božia, Kráľovná neba a zeme, v súlade s tvojím želaním, ktoré si vyslovila vo Fatime, sa dnes zasväcujem tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu.
Do tvojej opatery a osobitnej starostlivosti, tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu zverujem všetko, čo mám a všetko, čo som. Pre tento deň, pre každý deň svojho života a v hodine svojej smrti ti zverujem svoju dušu a telo.
Tebe zverujem všetky moje nádeje a útechy, všetky moje skúšky a utrpenia, môj život i koniec môjho života, aby na tvoj príhovor a vďaka tvojim zásluhám bolo všetko moje konanie pripodobnené tvojej vôli a vôli tvojho božského Syna.
Vládni nado mnou, drahá Matka, aby som bol tvoj v blahobyte i v nešťastí, v zdraví i v chorobe, v živote i v smrti. Daj, aby som sa pripodobnil tebe, aby som poznal Ježiša Krista a jeho božskú a svätú vôľu. Aby som si chránil dušu a chválil i oslavoval Pána, aby bolo moje srdce podobné tvojmu a aby som miloval Boha čistou a horiacou láskou, ako je tá tvoja.
Moja milovaná Matka, moja slávna Kráľovná, som celý tvoj a všetko, čo mám, je tvoje. Amen.

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu Dar na misie