Aktuality

PRIHLÁSTE SA NA MISIJNÉ PRÁZDNINY 2021 V TRENČÍNE

Pozývame mladých vo veku od 14 do 20 rokov na Misijné prázdniny. Letný tábor pre tínedžerov sa koná od 19. do 23. júla v Trenčíne.

Ak chceš prežiť čas naplnený radosťou, spiritualitou, obohatiť sa o nové kultúrne poznatky, stretnúť mladých z rôznych kútov Slovenska neváhaj a už dnes začni plánovať účasť na Misijných prázdninách. (https://www.misijneprazdniny.sk/)

    Každý deň je na tábore slávená spoločná svätá omša s misijnými prvkami a mladým je neustále k dispozícii kňaz, či už na svätú spoveď alebo duchovný rozhovor. Neoddeliteľnou súčasťou misijných prázdnin je aj šport, turistika, tanec, hry a zaujímavé prednášky. V programe nechýba ani služba – konkrétny skutok pomoci pre miestne spoločenstvo, farskú komunitu, obyvateľov mesta, kde sa Misijné prázdniny konajú, alebo špecifickú marginalizovanú skupinu.

Ak chceš vidieť viac – pozri si fotogalérie z posledných ročníkov tu: https://www.misijneprazdniny.sk/galeria/

      A neboli by to skutočné Misijné prázdniny, ak by medzi nás nezavítali misionári a misionárky, ktorí majú skutočnú skúsenosť so zámorskými misiami.

      Cieľom misijných prázdnin je ponúknuť mladým ľuďom na celom Slovensku kvalitný čas plný nových zážitkov, priateľstiev a radosti, aby spoznávali svoju misiu v tomto svete a nebáli sa ísť tam, kam ich volá milujúci Boh.

     Ak chceš prežiť týždeň naplnený radosťou a duchovnom, obohatiť sa o nové kultúrne poznatky, stretnúť mladých ľudí z rôznych kútov Slovenska a získať nových priateľov, neváhaj a už dnes začni plánovať svoju účasť na misijných prázdninách. My sa na Teba tešíme!

Registrácia tu: https://www.misijneprazdniny.sk/registracia/

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu Dar na misie