Aktuality

Zomrel P. Joseph Alphonse Arockiam SVD, rodný brat P. Charlesa Amrithraj Arockiam SVD

Zomrel P. Joseph Alphonse Arockiam SVD, rodný brat P. Charlesa Amrithraj  Arockiam SVD

Dňa 5. októbra 2020 povolal Pán z časnosti do večnosti nášho spolubrata P. A. Josepha Alphonse Arockiam SVD z provincie India – Hyderabad. P. Joseph Arockiam SVD je najstarším rodným bratom P. Charlesa Amrithraj Arockiam SVD, ktorý pôsobí v Slovenskej provincii vo farnosti Bratislava – Daliborovo námestie.

P. Joseph Alphonse Arockiam SVD sa dožil 72 rokov života. Do noviciátu Spoločnosti Božieho Slova vstúpil v roku 1971. V Pánovej vinici pôsobil ako kňaz 45 rokov. Modlime sa za neho i celú jeho rodinu.     

Bože, ktorý si svojho služobníka Josepha Alphonse Arockiam povolal do kňazskej a misionárskej služby, ustanovil si ho za duchovného otca veriacich a svojím riadením si ho povolal zo sveta, prosíme Ťa, daj, aby v Tvojom milosrdenstve, v ktoré dúfal, našiel večné odpočinutie a za odmenu ho pripočítaj k zboru Tvojich vyvolených v nebeskom kráľovstve. Skrze Krista, nášho Pána. Amen.

Odpočinutie večné daj mu, Pane, a svetlo večné nech mu svieti. Nech odpočíva v pokoji. Amen

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu Dar na misie