Bestseller v slovenskom preklade si Len Kofler prevzal v Cliftonville

Bestseller v slovenskom preklade si Len Kofler prevzal v Cliftonville

Páter Len Kofler, autor bestselleru Ako budovať pozitívne vzťahy si v utorok 8.8.2017 prevzal slovenský preklad knihy v Inštitúte sv. Anzelma v Cliftonville v Anglicku z rúk pátra Jána Halamu SVD, prekladateľa knihy.

V angličtine bola knihy vydaná v r. 2015 a na prekvapenie mnohých, vrátane pátra Lena, sa v Anglicku stala bestsellerom. Páter Ján Halama odovzdal slovenský preklad knihy pátrovi Lenovi za prítomnosti spolupracovníkov p. Lena v Inštitúte sv. Anzelma v Cliftonville, Kent. Knihu v slovenčine vydalo v r. 2017 vydavateľstvo Spoločnosti Božieho Slova.

Len Kofler je riaditeľom a duchovným otcom Inštitútu sv. Anzelma, ktorý má za cieľ pripraviť budúcich lídrov a evanjelizátorov v Cirkvi. Tento inštitút pôsobí od svojho založenia viac ako 30 rokov na východnom pobreží regiónu Kent v Cliftonville. Z dôvodu Brexitu mení Inštitút svoje miesto a od r. 2018 bude jeho sídlom Rím v Taliansku. Za tridsať rokov svojho pôsobenia boli účastníkmi kurzov mnohí kňazi, reholníci, rehoľné sestry i laci, medzi nimi 5 súčasní kardináli, mnoho biskupov a evanjelizačných pracovníkov v Cirkvi.

Na obrázku je P. Len Kofler druhý zľava.

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.

Copyright © 2017 Spoločnosť Božieho Slova.
Všetky práva vyhradené.
Prihlásenie