Aktuality

Bestseller v slovenskom preklade si Len Kofler prevzal v Cliftonville

Bestseller v slovenskom preklade si Len Kofler prevzal v Cliftonville

Páter Len Kofler, autor bestselleru Ako budovať pozitívne vzťahy si v utorok 8.8.2017 prevzal slovenský preklad knihy v Inštitúte sv. Anzelma v Cliftonville v Anglicku z rúk pátra Jána Halamu SVD, prekladateľa knihy.

V angličtine bola knihy vydaná v r. 2015 a na prekvapenie mnohých, vrátane pátra Lena, sa v Anglicku stala bestsellerom. Páter Ján Halama odovzdal slovenský preklad knihy pátrovi Lenovi za prítomnosti spolupracovníkov p. Lena v Inštitúte sv. Anzelma v Cliftonville, Kent. Knihu v slovenčine vydalo v r. 2017 vydavateľstvo Spoločnosti Božieho Slova.

Len Kofler je riaditeľom a duchovným otcom Inštitútu sv. Anzelma, ktorý má za cieľ pripraviť budúcich lídrov a evanjelizátorov v Cirkvi. Tento inštitút pôsobí od svojho založenia viac ako 30 rokov na východnom pobreží regiónu Kent v Cliftonville. Z dôvodu Brexitu mení Inštitút svoje miesto a od r. 2018 bude jeho sídlom Rím v Taliansku. Za tridsať rokov svojho pôsobenia boli účastníkmi kurzov mnohí kňazi, reholníci, rehoľné sestry i laci, medzi nimi 5 súčasní kardináli, mnoho biskupov a evanjelizačných pracovníkov v Cirkvi.

Na obrázku je P. Len Kofler druhý zľava.

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu Dar na misie