Knihy

Misijné kalendáre 2024

Jednou z prvých aktivít, ktorú uskutočňovali verbisti pri svojom príchode na Slovensko pred viac ako sto rokmi, bolo vydávanie misijných kalendárov, cez ktoré budovali misijné povedomie.

Aj na budúci rok, 2024, verbisti pripravili tak knižný ako i nástenný kalendár. Kým „knižná“ forma ponúka článkami prehĺbenie v tematike spojenej s misiami – na budúci rok to je najmä téma misijných ciest posledných pápežov – „nástenný“ kalendár zas krátkymi myšlienkami a misijnými zábermi pripomína počas jednotlivých mesiacov roka naše poslanie, ktoré sme prijali v krste: ohlasovať evanjelium svedectvom života, kdekoľvek sme.

Kúpou týchto kalendárov môžete mať vianočný darček, ktorý bude sprevádzať obdarovaného po celý rok, a súčasne konkrétnou formou podporíte misijné dielo, ktoré misionári Spoločnosti Božieho Slova konajú v dovedna takmer 80 krajinách sveta.

Teraz aj v predvianočnej akcii 4+1 zadarmo.

Knižný, Nástenný misijný kalendár a Kalendár mladého misionára – ich zakúpením podporíte misie!

Objednať si ho môžete mailom na adrese: katarina.vallova@svd.sk alebo na telefónnych číslach +421 37 77 694 29 a 037 77 694 30 od 8.00 do 15.00 hod. v pracovných dňoch. Cena Knižného misijného kalendára je 4 eura, Nástenného misijného kalendára 3 eura a Kalendár mladého misionára 3 eura.

Knižný misijný kalendár:

Nástenný misijný kalendár:

Kalendár mladého misionár:

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu Dar na misie