Aktuality

NOVÉNA K NEPOŠKVRNENÉMU POČATIU – 4. deň

NOVÉNA K NEPOŠKVRNENÉMU POČATIU – 4. deň

“Urobte všetko, čo vám povie.” (Jn 2,5)

Keďže my prijímame živé Ježišovo Slovo do svojho srdca, môžeme s odvahou pozvať všetkých Ježišových učeníkov, i tých, ktorí sa nimi môžu ešte len stať, aby aj oni dôverovali Jeho slovám: “Aj vo vás nech sa stane podľa jeho slova”. Nenechajme sa viesť svojimi pocitmi, svojím uvažovaním a svojimi výpočtami. Boh koná i zázraky.

Mária, ty si Matka života. Priniesla si na svet Ježiša a dala si mu život v tomto svete a spolu s Ním napĺňaš i Jeho poslanie. On je ten, ktorý dokáže premeniť vodu na víno, a to nie nejakou zázračnou mocou, ale preto, že sa úplne odovzdal Otcovi, Bohu Stvoriteľovi. On je ochotný z lásky preliať svoju krv. Otec tak môže slobodne konať a naplniť srdcia ľudí radosťou. Mária, uč nás nás žiť podľa Pánovho príkladu.Nauč nás hovoriť tak ako Ty – Áno – Bohu.

Zdravas’, Mária, milosti plná, Pán s tebou, požehnaná si medzi ženami a požehnaný je plod života tvojho, Ježiš. Svätá Mária, Matka Božia, pros za nás hriešnych teraz i v hodinu smrti našej. Amen.

Našli ste na stránke chybu? Upozornite nás, aby sme ju čím skôr odstránili. Ďakujeme!

Prihláste sa na automatický odber noviniek. Vždy, keď vyjde nová aktualita, upozorníme vás na ňu emailom.
(Na automatický odber "Zamyslení na každy deň" je potrebné sa prihlasiť samostatne cez formulár na podstránke Zamyslení.)
kontakty zamyslenia mis. omš. sp. menu Dar na misie